EN
Plánované podujatie v termíne: 24. 2. 2018

Chorvátsky deň

Dúšok leta uprostred zimy!

 

Aj Vám sa v týchto zimných dňoch občas zacnie po slnkom zaliatych plážach a šume mora, ktorý sa v horúcom vzduchu mieša s prenikavou vôňou borovíc? Neviete sa dočkať príjemných večerov pri karafe vína a vzdialených zvukoch balkánskej hudby?

 

 


U nás v hoteli si môžete vychutnať atmosféru dovolenky pri mori už o pár dní! A navyše, môžete v tombole vyhrať týždenný pobyt pri mori zdarma!

 

24. februára Vás pozývame na podujatie Chorvátsky deň, počas ktorého Vám ponúkneme ochutnávku toho najlepšieho, čo môžete zažiť v Strednej a Južnej Dalmácii.

Pri troche šťastia môžete navyše v tombole vyhrať týždenný prenájom apartmánového domu pre 8 osôb v Chorvátskej Kaštele s možnosťou výletu na lodi.
 

♦ Rezervácie vstupeniek, či ubytovania úplne na spodku ♦

 

DENNÝ PROGRAM PRE RODINY AJ S DEŤMI

Začíname o 11-tej doobeda a tešiť sa môžete na bohatý program, ktorý „zaútočí“ na všetky Vaše zmysly. Čakajú Vás prezentácie o najkrajších miestach a atrakciách chorvátskych letovísk, plné úchvatných záberov a nových zaujímavých informácií, napríklad aj o jachtingu.

O tú správnu náladu sa postará originálna balkánska hudba Tamburica Panonija, ktorá Vás v duchu prenesie priamo na promenádu pri mori. Skrátka neprídu ani chuťové poháriky, ktoré si pochutnajú na vybraných dobrotách z chorvátskej kuchyne.
 

   


Vďaka animátorom z Detskej škôlky Harmoška budú mať o zábavu postarané aj deti.
 

TU SI STIAHNITE CELÚ TOMBOLU >

 

Celodenný program zavŕši o 16 -tej hodine tombola, v ktorej môžete vyhrať niektorú z 12 zaujímavých cien. Okrem hlavnej ceny, ktorou je týždenný pobyt v Chorvátskom Kaštele, môžete vyhrať jeden z dvoch víkendových pobytov na Slovensku alebo viacero balíčkov chorvátskych produktov.

1.cena

týždenný pobyt pre 8 osôb v APT Dome v Kaštele, Chorvátsko

2. cena

2 noci v Chalet Jasná de Luxe pre rodinu, v Jasnej

3. cena

2 noci v našom Hoteli pod Lipou pre 2 osoby

 

Tak neváhajte a príďte k nám s celou rodinou stráviť perfektný deň. Okrem okamžitej  dávky prímorskej pohody a množstva zážitkov si od nás odnesiete aj kopec inšpirácií na letnú dovolenku.

A to ešte nie je všetko!

 

TU SI STIAHNETE PROGRAM DŇA >
 
TU SI STIAHNETE MENU >

 

 

 

VEČERNÝ PROGRAM LEN PRE DOSPELÝCH

O 18-tej sa rozprúdi tá pravá zábava v balkánskom štýle. Popri gurmánskych špecialitách a skvelom víne, nebude chýbať živá hudba v podaní formácií Tamburica Panonia a A-kapela. Večerný program organizovaný pod záštitou chorvátskeho veľvyslanca v SR J. E. Aleksandra Heina sa ponesie v duchu tanečnej zábavy až do 23-tej hodiny.

Ak chcete v lete spoznať chorvátske more z paluby lode, budú vám k dispozícií profesionáli z chartrovej spoločnosti SAILING FOREVER a z novootvorenej maríny Kaštela.

 

 

 

CENY VSTUPENIEK:

  • Denná časť programu - 15 Eur/osoba (welcome drink, program a občerstvenie formou bufetu s chorvátskymi špecialitami)
  • Večerná časť programu - 20 Eur/osoba (welcome drink, večera od chorvátskych šéfkuchárov a ochutnávka vín)
  • Celodenný program - 29 Eur/osoba 

 

AUTÁ NECHAJTE ZAPARKOVANÉ U NÁS!

Aby ste si mohli vychutnať večer naozaj plnými dúškami a nemuseli sa ničím obmedzovať, prenocovať môžete priamo u nás v hoteli. V tento deň ponúkame zvýhodnené ceny za ubytovanie:


Depandance hotela 2* –  dvojlôžková izba v cene 39 eur za noc vrátane raňajok

 

Rezervácie na sales@hotelpodlipou.sk , telefonicky na recepcii hotela 0905 894 052 alebo prostredníctvom online formulára nižšie. 

Rezervujte si skvelé miesta vopred

Odoslať

Rezervovať online

od 89 € /noc

overiť dostupnosť

Všetky rezervácie na našom webe sú bezpečné a chránené.

Možnosti online platby

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.Viac informácií.
Skryť toto upozornenie