EN
Plánované podujatie v termíne: 27. 5. 2018

Otvorenie leta 2018


Leto sa nezadržateľne blíži a my sa naňho tešíme spolu s vami!

Dlhé teplé dni ponúknu viac času a viac príležitostí na šport, hry a relax v prírode. To všetko si môžete dokonale užiť a vychutnať práve u nás, v Hoteli pod Lipou. Tohtoročnú letnú sezónu začíname poslednú májovú nedeľu, tak neváhajte a príďte sa k nám zabaviť s celou vašou rodinou! Vstup je voľný!
 

      
 

Pozývame vás na

OTVORENIE LETA 2018
v športovo-zážitkovom areáli  Hotela pod Lipou

27. mája od 10.00 do 18.00 hodiny

 

Hudobné divadlo

Tešiť sa môžete na hudobné vystúpenie Tučniaky - úsmevnú rozprávku s pesničkami o kamarátstve, ktoré nielen hory prenáša, ale aj potopu zastaví, v podaní Divadla komédie.
 

  
 

Športové vyžitie

Návštevníci budú mať k dispozícii všetky športoviská v rámci areálu hotela, vrátane obľúbeného lanového parku Jelšovisko, ktoré ponúka nezabudnuteľnú prechádzaku v korunách stromov. Pod vedením trénera sa dozviete, ako sa správne hrá petanque a ak to počasie dovolí, otvorený bude aj letný bazén
 

     

Zábava pre deti

Deti sa budú môcť vyšantiť na detskom ihrisku, ktoré bude v tento deň doplnené aj nafukovacím skákacím hradom. Kopec hier, zábavy a súťaží si zaručene užijú aj s animátorkami zo škôlky Harmoška. V rámci workshopu sa naučia vyrobiť náramok s menom a lebo sa môžu nechať zmeniť na rozprávkovú vílu, divú šelmu či superhrdinu pod rukami profesionálnych facepainterov.
 

    
 

Počas celého dňa bude otvorný aj náš jedinečný keramicko-umelecký ateliér, kde sa môžete zoznámiť s prácou s hlinou.  Núdza nebude ani o chutné občerstvenie. Pochutnáte si napríklad na špecialitách šéfkuchára priamo z grilu.


 

 

 

VSTUP NA AKCIU JE VOĽNÝ

 

 

Tešíme sa na vás a prajeme vám veľa dobrej zábavy!

Rezervovať online

od 89 € /noc

overiť dostupnosť

Všetky rezervácie na našom webe sú bezpečné a chránené.

Možnosti online platby

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.Viac informácií.
Skryť toto upozornenie