EN

Štandard za rozumnú cenu

Ubytovanie v dependence**+

Zaujímavosťou rezortu je možnosť ubytovania v dvoch odlišných kvalitatívnych štandardoch (****/**+). Pre hostí, ktorí vyhľadávajú jednoduchšie ubytovanie za priaznivú cenu, a popri tom chcú využívať všetky doplnkové služby rezortu, ponúkame štandardné izby depandance hotela vo vzdialenosti 50 m od hotela.

V depandance sa nachádza spolu 14 dvojlôžkových izieb, 6 trojlôžkových izieb, 3 trojlôžkové izby s pevnou prísteľkou vhodné pre ubytovanie 4 osôb a 1 apartmán. Každá izba disponuje možnosťou 1 prístelky. Celková kapacita hotela je 57 a 12 prísteliek. Detskú postieľku poskytneme na vyžiadanie bezplatne.

Raňajky sú podávané formou bufetu v hlavnej hotelovej budove (hotel****).

V sezónnom období je k dispozícii denný bar so zimnou záhradou a letnou terasou s priamym vstupom do hotelovej záhrady s vonkajším bazénom, lehátkami a tuli vakmi.

Vybavenie izieb

  • kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou
  • SAT-TV
  • Wifi pripojenie v spoločných priestoroch

Dvojlôžková / trojlôžková izba

Štandardná hotelová izba s vlastným príslušenstvom, s jednou spálňou s dvomi alebo tromi posteľami, vhodná pre menej náročných hostí. Ubytovanie je bez raňajok. Možnosť dokúpenia raňajok v boutique hoteli****.

Cena izby bez raňajok: od 45 EUR

Rezervovať online

Apartmán

Priestrannejšie štandardné ubytovanie so spálňou s manželským dvojlôžkom a samostatnou obývacou izbou s pohovkou. Ubytovanie je bez raňajok. Možnosť dokúpenia raňajok v boutique hoteli****.

Cena izby bez raňajok: od 55 EUR

Rezervovať online

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.Viac informácií.
Skryť toto upozornenie