EN

Agroturistika

Zakúste život v kontakte s prírodou

Potrebujete sa odreagovať od mestského života a načerpať nové sily? Je vám ľúto, že vaše deti vyrastajú bez kontaktu s prírodou a zvieratká poznajú len z obrázov? Zaraďte do svojho víkednového alebo dovolenkového programu návštevu biofarmy alebo ranča s koňmi. Príďte sa nadýchať autentickej atmosféry dedinského gazdovstva, na akom kedysi žili a pracovali vaši starí rodičia. Bezprostredný kontakt s domácimi zvieratnmi, vlastnoručne obraté ovocie či jazda na koni vás zaplavia intenzívnymi zážitkami a zresetujú starosti všedných dni. V okolí nášho Hotela pod Lipou nájdete hneď niekoľko  takýchto oáz prírodného života.

Farma pod Gaštankou 

 


Výnimočný rustikálny priestor s detským ihriskom, bylinkovou záhradou, kontaktným ZOO, vonkajšími sedeniami a ohniskami, je stvorený pre zážitkovú turistiku. Rodinná farma ponúka priestor pre aktívny oddych celej rodiny, ekologické vzdelávacie aktivity pre školy a škôlky a rôzne oslavy, alebo kultúrne, tematické, či firemné akcie.

Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 4 km.


Margitin dvor

Farma Margitin dvor leží na úpätí Malých Karpát v katastri obce Častá. Rodinná farma sa zaoberá chovom koní plemena Furioso. Pre návštevníckov ponúka pestrú škálu aktivít – školu jazdectva pre začiatočníkov a vychádzky v sedle pre pokročilých so sprievodcom do okolitej prírody alebo na hrady a zámky.  Záujemcovia si tu môžu nazbierať jablká, jedlé gaštany alebo vyskúšať farmárske aktivity s koňmi a pre kone.

Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 5,5 km.


Jazdecký areál Čierna Voda


Jazdecký areál Čierna Voda v Chorvátskom Grobe sa zameriava na výcvik koní plemena furioso a nonius. Jazdiť sa tu môžete naučiť na pokojných trénovaných koňoch a po ukončení kurzu sa stať členom klubu. Každoročne počas 1.mája sa tu koná deň otvorených dverí a počas roka aj mnoho iných akcií pre verejnosť.

Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 19 km.

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM