Hotel je zatvorený.

Aktuálne opatrenia týkajúce sa COVID-19.

Od 25. novembra 2021 na základe vyhlásenia Vlády SR sme nútení náš hotel uzavrieť predbežne do 8. decembra 2021.

Veríme, že Vás budeme môcť čoskoro privítať opäť.

Viac informácii Vám radi poskytneme na telefónnom čísle:
0905 894 052

1. PROTOKOL KOMPLETNE OČKOVANÍ PODĽA COVID AUTOMATU

Pri príchode je potrebné preukázať sa potvrdením o zaočkovaní podľa platných nariadení (platí pre osoby od 12 rokov veku).
Kompletne zaočkovanou osobou sa myslia osoby, ktoré su 14 dní po podaní druhej dávky dvoj-dávkovej vakcíny, alebo 21 dní po podaní jedno-dávkovej vakcíny alebo 14 dní po podaní akejkoľvek dávky ak osoba prekonala ochorenie za posledných 180dní.

2. DODRŽIAVAME VŠETKY NARIADENIA

Dodržiavame všetky platné nariadenia hlavného hygienika SR. Všetci naši hostia aj personál majú za povinnosť nosiť v interiéroch Hotela pod Lipou RESORT**** rúško resp. respirátor a dodržiavať odstupy. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Pri vstupe do priestorov sú k dispozícii stojany s dezinfekciou.

3. ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ

Nemusíte sa obávať, pre Vašu bezpečnosť počas pobytu v Hoteli pod Lipou RESORT**** robíme maximum. V spoločných priestoroch hotela sú nainštalované a používané GERMICÍDNE ŽIARIČE, ktoré zabezpečujú veľmi účinnú dezinfekciu. Dopadajúce žiarenie prechádza priestorom a likviduje aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu, a tak čistí samotný vzduch.

4. WELLNESS

Náš wellness je podľa aktuálnych opatrení dostupný iba pre ubytovaných hostí. Vyhláška UVZ obmedzuje počet osôb v danom okamihu vo wellness na 10, z tohto dôvodu budeme vstupy regulovať časovo do vopred stanovených časových intervalov.

Menu