Aktuálne ponuky

...tu budem vnímať

Keď robíme to najlepšie, čo môžeme, nikdy nevieme, aký zázrak sa stane v našom živote alebo v živote iného človeka (Helen Kellerová).

Darovanie krvi - nový termín

Mobilná odberová jedotka Národnej transfúznej služby SR organizuje v spolupráci s mestom Modra ďalší z pravidelných odberov krvi.
Termín: 11. december 2023 od 7:30 h
Miesto:  Hoteli pod Lipou v Harmónii.
V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať p. Evu Horváthovú na čísle 033/6908 327.
Kto môže darovať krv?
Darovať krv môžu v zásade všetci zdraví ľudia vo veku od 18 do 60 rokov, ktorí vážia viac ako 50 kg. Pravidelní darcovia môžu darovať krv až do veku 65 rokov, ak sú v dobrom zdravotnom stave. Test spôsobilosti Vám napovie, či momentálne môžete darovať krv:

Silvester 2023

Privítajte Nový rok 2024 v príjemnej atmosfére. Zábavný program situovaný do krásneho prostredia Hotela pod Lipou, ktorý sa bude konať v našej najväčšej kongresovej sále EVA. O hudobnú zábavu a show počas celého večera sa postará živá kapela Be Happy. V cene 4-chodová večera s prípitkom, tombola, polnočný bufet a polnočný prípitok a prekvapenie. Po polnoci tanečná zábava s DJ-om. Silvestrovským programom Vás bude doprevádzať moderátor a zabávač Richard Vrablec.

Vonkajšia hobit sauna otvorená!

Pozývame Vás do saunového sveta!

Jesenné počasie je ideálne na návštevu vyhriateho wellness. K tomu saunový svet a pomalé otužovanie v ochladzujúcom bazéniku alebo návšteva vonkajšej fínskej sauny v chladnejšom počasí.

Od 13.10. každý piatok až nedeľa.

Spojte príjemné z užitočným!

 

Parkovné spoplatnené

Vážení hostia,
dovoľujeme si Vás informovať, že počnúc dňom 1.9.2023 meníme podmienky parkovania a parkovanie v našom areáli bude spoplatnené! Možnosť parkovať v našom vyhradenom priestranstve na parkoviskách bude možná len po úhrade parkovného 6€/vozidlo/noc.
Ďakujeme za pochopenie.

A la carte menu do 16,00 hod

Milí hostia, počas dní PIATOK-SOBOTA-NEDEĽA Vás radi obslúžime v našej hotelovej reštaurácii v bežných otváracích hodinách. Výber z A la carte menu však bude možný len do 16,00 hod. Po 18,00 hodine sa u nás môžete prestravovať len formou teplých bufetov.

Rezervácie si môžete robiť na info@hotelpodlipou.sk alebo na 0905/894 052. Radi Vám na uvedených kontaktoch poskytneme informácie aj ku konkrétnej ponuke bufetov na vybraný deň.

Ďakujeme za Vašu priazeň a pochopenie!

Letný bazén zatvorený!

Sezóna letného bazéna ukončená!

Letný bazén vzhľadom na nepriazeň počasia je ku dňu 19.9.2023 pre verejnosť zatvorený!

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na nadchádzajúcu letnú sezónu.

Tím Hotela pod Lipou RESORT****

Darčekové poukážky
na pobyty a iné služby