EN

Golfové ihriská

Odpáľte stres relaxom na greene

Milujete pohodu a relax, ktorý vám prináša golfová hra? Alebo ste golf ešte nikdy neskúsili, ale vždy vás lákal? Ak sa rozhodnete pre dovolenku v Malých Karpatoch, tento krásny zelený šport budete mať na dosah ruky. V neďalekom okolí nášho hotela sa nachádza viac ako desať golfových ihrísk pre skúsených hráčov aj pre začiatočníkov. Mnohé z nich sú prístupné aj pre verejnosť a ponúkajú možnosť vyskúšať si tento krásny šport pod dohľadom skúseného trénera s požičaným výstrojom. 

 
Black & White Golf Resort Bratislava je verejne prístupným a zároveň najväčším golfovým rezortom na Slovensku. Ponúka 4 ihriská rôznych úrovní, počnúc najľahším ihriskom Park a končiac športovo najnáročnejším ihriskom v Európe, ihriskom Black River. 
 
Bernolákovo: ihriská Park a Black River 
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 21 km
Malacky: ihriská Public a White
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 42 km
 
 
Najväčší 36-jamkový golfový areál na Slovensku s dvoma 18-jamkovými ihriskami Legend Course a Heritage Course, sa nachádza uprostred borovicových lesov Malých Karpát. Areál patrí medzi TOP 100 najlepších golfových ihrísk v Európe
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 53 km
 
18-jamkové ihrisko Grafobal Group Golf Resort Skalica  je vybudované v štýle ihrísk linksového typu. K dispozícií je aj driving range s krytými odpaliskami. Hráči sa môžu pripraviť aj napripravovať sa na putovacom a chipovacom greene. 
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 74 km
 
Golfový areál Green Resort Hrubá Borša pri Senci je miestom, kde vás golf chytí za srdce. K dispozícii je tu 18 jamkové majstrovské ihrisko (PAR 72) + 9 jamkové verejné ihrisko (PAR 28) PUBLIC.  Sú tu podmienky pre zaujímavú a zároveň náročnú hru aj pre skúsených hráčov. 
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 29 km
Sedin Golf Resort, to je golfové Ihrisko obklopené lužnými lesmi Malého Dunaja, ktoré ponúka tri typy golfového ihriska v jednej osemnástke. Lesnatú časť strieda čiastočne linksová. Neoddeliteľnou súčasťou ihriska sú vodné plochy, ktoré budú sprevádzať hráčov na viacerých jamkách.
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 45 km 
 
Tréningový klub Golf Trnava poskytuje zázemie pre nácvik krátkej a dlhej hry s komfortnou sociálnou vybavenosťou. Ponúka a 9-jamkové ihrisko. Súčasťou odpaliska sú kryté kóje a automat pre výdaj loptičiek. Areál je prístupný aj širokej verejnosti. 
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou je 20 km 
 
Golfová cvičná lúka v pezinku ponúka tréningové plochy pre golfistov a verejnosť.  Areál zároveň poskytne prietstor pre relax a oddych širokým skupinám ľudí, od malých detí až po seniorov. Hostia Hotela pod Lipou majú vstup do areálu celkom zdarma!
 
Vzdialenosť od Hotela pod Lipou 9 km

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM