O nás

Naša vízia

Harmónia bola vďaka výnimočným podnebným podmienkam koncom 19. a v prvej polovici 20. storočia využívaná ako klimatické kúpeľné letovisko. Jeho základ tvorili vily alpského štýlu, prispôsobené na rekreačné a kúpeľné pobyty, ako i letné sídla rakúsko-uhorskej či prvorepublikovej smotánky. Kvalita ovzdušia bola spolu s Vysokými Tatrami dlhodobo vykazovaná ako najzdravšia na Slovensku.

Našim cieľom je prinavrátiť tomuto čarovnému miestu jeho atmosféru a eleganciu. Chceme nadviazať na tradície a v novom – modernom šate sprostredkovať mladším generáciám Harmóniu ako miesto oddychu, ktoré opäť žije svojim kultúrnym a spoločenským životom. Ako miesto, v ktorom bude opäť prítomný duch Slnečných kúpeľov z čias Dušana Jurkoviča.

Areál

Hotel pod Lipou RESORT**** tvoria 3 pavilóny. Prvým z troch objektov projektu je pavilón AVANA**** , ktorý bol otvorený vo februári 2016, disponuje 21 izbami, reštauráciou, konferenčnou miestnosťou a salónikom. Začiatkom roka 2019 sa areál rozrástol o pavilón EVA****, ktorý rozšíril súčasné ubytovacie kapacity o 30 izieb, disponuje kongresovou/svadobnou sálou pre 250 osôb a wellness centrom. Zaujímavosťou rezortu je možnosť ubytovania v dvoch odlišných kvalitatívnych štandardoch. Pavilón VILMA*** s 24 zrekonštruovanými izbami je komfortným ubytovaním s priamym vstupom k letnému bazénu a športoviskám. K dispozícii je tiež ďalšia konferenčná sála a salónik.

Všetky pavilóny sú súčasťou športovo-zážitkového areálu s rozlohou 2,5 ha, ktorý je jedinečným miestom svojho druhu na Slovensku, s kvalitnými a komplexnými službami pre firmy ako aj širokú verejnosť.

Robíme všetko pre to, aby bol pobyt u nás nezabudnuteľným zážitkom pre všetky vekové kategórie. Či už sa rozhodnete u nás stráviť pracovný pobyt, dovolenku, teambuilding, svadbu či oslavu. Príďte zrelaxovať do wellness centra alebo si pochutiť na jedlách z tých najkvalitnejších surovín.

Sme ekologickí

Myslíme na prírodu a šetrenie energiami. Použitím najmodernejších technológií, šetrných k životnému prostrediu a energiám, sa projekt radí ku stavbám, ktoré sú hodnotené ako ekologické, zelené. Systém vykurovania a chladenia využíva tepelné čerpadlá, ktorých médiom sú zemné vrty. Izbové termostaty komunikujú s rezervačným systémom a v čase neprítomnosti hostí v hotelovej izbe automaticky aktivujú režim šetrenia energie.

Pri parkovacích miestach tiež nájdete autonabíjačku od spoločnosti GreenWay pre ekologické nabitie svojho štvorkolesového miláčika.

Tvoríme menej odpadu a sme zodpovední. Podporujeme v tom aj našich hostí, aj preto v našom areáli nájdete koše na triedenie odpadu.

Nahliadnite k nám

Menu