EN
Slávnosti snežienok

veľkonočný pobyt

Tešíte sa z príchodu jari, ale zároveň cítite, že si potrebujete dobiť baterky? Príďte sa zregenerovať do prírody Malých Karpát. Rezervujte si u nás veľkonočný pobyt
s polpenziou a zaujímavým programom pre celú rodinu.

 • 29.3. - 2.4.2018

 • od 3 nocí

 • polpenzia

Nemarte čas cestovaním. Dokonalé miesto na oddych po vyčerpávajúcom začiatku nového roka nájdete aj pár kilometrov za mestom! 

Lesy Malých Karpát v okolí nášho Hotela pod Lipou v tomto období priam lákajú na prechádzku po prebúdzajúcej sa prírode. Svieži vzduch, hrejivé lúče slnka a k tomu vôňa
a farby jarných kvetov - to je presne to, čo si žiada telo aj psychika po tohtoročnej tuhej zime. 

 

Príďte privítať jar do nášho hotela, len 30 km za Bratislavou!

Rezervujte si u nás veľkonočný pobyt "Slávnosti snežienok" s polpenziou
a zaujímavým programom pre celú rodinu

v termíne medzi 29. 3. a 4. 4. 2018

Výlety do prírody 

Turistické chodníčky, na ktoré natrafíte priamo pri našom hoteli vás prevedú krásami okolitej prírody. Pre intenzívnejší zážitok vám radi zapožičiame horské bicykle, elektrobicykle alebo palice pre nordic walking. 

Športy a hry v areáli hotela

Poriadne sa rozhýbať a dať si do tela môžete aj priamo v areáli hotela. Naše športoviská ponúkajú priestor na futbal, basketball, tenis, beach volleyball alebo petanque. 

Vyšantiť sa budú mať kde aj deti. Na menších nespratníkov tu čaká perfektné detské ihrisko a staršie decká môžu vyskúšať svoju šikovnosť v našom lanovom parku Jelšovisko.

  

Kurz keramiky

Dokonalý relax, pri ktorom si prečistíte hlavu a možno i trochu zlepšíte svoje manuálne zručnosti, na vás čaká aj na trojhodinovom kurze v našom keramicko-umeleckom ateliéri, ktorý je súčasťou pobytového balíčka. S vlastnoručnou výrobou  suvenírov s veľkonočnou tématikou vám pomôže keramikárka Eva Šebová. 

  

Kulinárske špeciality

K veľkonočným sviatkom patrí chutné jedlo a inak to nemôže byť ani počas sviatkov prežitých u nás. Každé ráno sa začína výdatnými raňajkami formou bufetu. Po aktívne prežitom dni na vás potom čaká výborná trojchodová večera, ktorú pre vás pripraví náš skvelý šéfkuchár Marcel Bugaj. 

 

Malokarpatské vína

Príjemným spestrením programu bude určite aj degustácia vín z tých najchýrnejších vinárstiev Malokarpatského regiónu ako sú Mrva & Stanko, Elesko, Karpatská perla, Miroslav DUDO či vinárstvo Janoušek. K lahodnému vínu dostanete na ochutnávku aj syry a samozrejme, nebude hýbať ani odborný výklad.

 

Verte, že u nás sa nebude ani chvíľu nudiť!

 

Zahrnuté služby

 • ubytovanie v dvojlôžkovej izbe COMFORT alebo trojlôžkovej izbe FAMILY v hoteli **** alebo dvoj a trojlôžkových izbách STANDARD v dependance**
 • raňajky vo forme bufetu
 • trojchodová servírovaná večera formou výberu z menu
 • 1x Jarné dekorácie - tématický kurz zameraný na výrobu veľkonočnej keramiky s lektorkou v keramicko-umeleckom ateliéri Evou Šebovou v areáli hotela, výroba vlastného suveníru (3 h)
 • 1x riadna degustácia vín Malokarpatského regiónu s odborným výkladom a ochutnávkou syrov
 • denné využitie športoviska podľa vlastného výberu - nordic walking, požičanie horských bicyklov a elektrobicyklov, futbal, basketball, tenis, beach volleyball, petanque v závislosti od počasia (2h)

 

 

 • kávový a čajový servis

 • wifi pripojenie

 • parkovanie

Cenník pobytového balíčka

Špeciálne podmienky k pobytovému balíčku

 • Príchod:

  od 14:00

 • Odchod:

  do 10:00

Možnosti pobytu s deťmi

Deti do 3 rokov zdarma bez nároku na služby. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.

Informácie k pobytu

Cena ubytovania zahŕňa čajový a kávový servis (len v hoteli****), WiFi pripojenie na internet a parkovanie. Cena ubytovania nezahŕňa miestnu daň 1,00 € / osoba / noc. Na rezerváciu sa vzťahujú všeobecné obchodné podmienky. Ponuka je platná od 29.3. do 2.4.2018. Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, pobyt je možné predĺžiť.

Prečo rezervovať priamo?

Najvýhodnejšia cena ubytovania

Možnosť priamej platby online

Okamžité potvrdenie mailom

Rezervovať online

od

150

€ /osoba

overiť dostupnosť

Všetky rezervácie na našom webe sú bezpečné a chránené. Priamu online platbu je možné vykonať všetkými najpoužívanejšími platobnými kartami a prevodom vrámci Tatra banky - TatraPay.

Možnosti online platby Možnosti online platby Možnosti online platby

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím