EN

Rodinné oslavy

RODINNÉ OSLAVY

V priebehu života každej rodiny sa raz za čas vyskytujú významné udalosti, pri ktorých sa zíde široké príbuzenstvo. Či už ide o životné jubileá, krst dieťaťa, výročia alebo promócie, každý člen rodiny by si tieto vzácne chvíle mal vychutnať naplno.

Vymente úlohu hostiteľa, ktorý má plné ruky práce  s varením a obsluhovaním, za komfortný servis v našom hoteli. Užite si čas strávený v kruhu vašich blízkych, šetrite sily na zábavu a starosti nechajte na nás.

Elegantné priestory nášho hotela v tichom a príjemnom prostredí  pod lesom dodajú vašej rodinnej udalosti na jedinečnosti, ktorá sa nezabudnuteľne zapíše do histórie vašej rodiny.

Prenajať si môžete reštauráciu, letnú terasu, alebo aj celé poschodie vrátane lobby baru, takže budete mať dokonalé súkromie.

Ešte exkluzívnejší zážitok si môžete dopriať v podobe tématickej party či garden party v prírodnom areáli hotela počas letných mesiacov.

Pripravíme vám hostinu presne podľa vaších predstáv. K dispozícii vám bude náš špičkový personál a pochutnáte si na výborných jedlách nášho šéfkuchára Marcela Bugaja.

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM