EN
Harmónia tradícií

Naša vízia


Harmónia bola vďaka výnimočným podnebným podmienkam koncom 19. a v prvej polovici 20. storočia využívaná ako klimatické kúpeľné letovisko. Jeho základ tvorili vily alpského štýlu, prispôsobené na rekreačné a kúpeľné pobyty, ako i letné sídla rakúsko-uhorskej či prvorepublikovej smotánky. Kvalita ovzdušia bola spolu s Vysokými Tatrami dlhodobo vykazovaná ako najzdravšia na Slovensku.

Našim cieľom je prinavrátiť tomuto čarovnému miestu jeho atmosféru a eleganciu. Chceme nadviazať na tradície a v novom - modernom šate sprostredkovať mladším generáciám Harmóniu ako miesto oddychu, ktoré opäť žije svojim kultúrnym a spoločenským životom. Ako miesto, v ktorom bude opäť prítomný duch Slnečných kúpeľov z čias Dušana Jurkoviča. 

Harmónia tradícií

Prvým z troch objektov tohto projektu je nový Hotel pod Lipou**** , ktorý bol otvorený vo februári 2016. Spolu s vlastným športovo-zážitkovým areálom na ploche 24 ha tvorí už dnes jedinečné miesto svojho druhu na Slovensku, s kvalitnými a komplexnými službami pre firmy i širokú verejnosť.

Začiatkom roka 2019 sa areál rozrastie o ďalšiu budovu, pavilón Eva, ktorý rozšíri súčasné ubytovacie kapacity o 30 izieb, bude disponovat konferenčnými priestormi pre 250 osôb a wellness centrom s relaxačným bazénom, saunami a wellness procedúrami.

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím