EN
Harmónia úspechu

Utužte tímového ducha pri spoločných aktivitách  

Teambuildingy a firemné akcie

Chcete posilniť tímového ducha vo vašej firme a hľadáte vhodné miesto na usporiadanie akcie pre vašich zamestnancov? Športoviská a zelené plochy v okolí nášho Hotela pod Lipou sú ideálnym priestorom pre firemné akcie všetkého druhu: športové dni, dni zdravia či dni rodiny. 

Šport a súťaže pre všetkých

Areál nášho hotela je dokonale prispôsobený pre skupinové akcie a eventy. Počas športového dňa alebo teambuildingu si kolegovia môžu zmerať sily napíklad v kolektívnych hrách, pre ktoré sú určené naše športoviská: multifunkčné ihrisko pre futbal, basketbal alebo tenis, pieskové ihrisko pre plážový volejbal, dve ihriská na petanque a vonkajší bazén. K dispozícii na zapožičanie sú aj športové potreby - rakety, lopty, petanqueové gule a tiež bicykle.

    

 

Keramicko-umelecký atelér

V našom keramicko-umeleckom ateliéri v areáli hotela pod dohľadom skúsených výtvarníkov, môžete popustiť uzdu svojej fantázie a tvorivosti. Prenájom ateliéru pre uzavretú skupinu osôb je výborným tipom na únik z každodenného stresu pre zamestnancov Vašej firmy. Informácie o podmienkach a minimalnej obsadenosti Vám radi poskytneme na info@hotelpodlipou.sk.

Exkluzívny prenájom keramicko-umeleckého ateliéru

Dĺžka prenájmu Kapacita Cena
2 hod.   12 osôb 300,00 €
4 hod.  24 osôb 600,00 €

 

 

Hry a zábava pre deti

Pokiaľ sa rozhodnete usporiadať akciu pre celé rodiny, v areáli nášho hotela je dostatok príležitosti pre vyžitie aj pre deti. Vyšantiť sa môžu na detskom ihrisku a v lete aj pri detskom bazéniku. Malí kreatívci ocenia možnosť vytvoriť niečo z hliny v našom keramickom ateliéri a akčnejšie staršie deti zasa môžu pod dohľadom profesionála vyskúšať svoju šikovnosť a zdatnosť v lanovom parku Jelšovisko. O pestrý program pre deti sa v prípade záujmu postarajú skúsené animátorky z materskej škôlky Harmoška.

    

VIAC O MOŽNOSTIACH AREÁLU

Chutné občerstvenie

Areál poskytuje dostatok priestoru aj pre postavenie cateringového stanu. Tú správnu atmosféru dodá akcii voňavé jedlo pripravované vonku na girle. Samozrejme, to nie je všetko, čo vieme ponúknuť. Občertsvenie podľa vašich predstáv vám pripraví naša skvelá hotelová kuchyňa. Servírovať sa môže vonku pod stanom, na terase alebo v hotelovej reštaurácii. 

  

Zábava pokračuje vo vnútri

Vo večerných hodinách alebo v prípade nepriazne počasia sa vaše aktivity presunú do vnútrných priestorov nášho hotela. K dispozícii je hotelová reštaurácia alebo aj variabilné konferenčné miestnosti. Pokračovať v hrách a zábave môžete do neskorých nočných hodín bez obavy, že budete niekoho rušiť. 

  

Ubytovanie

Ubytovanie pre celý kolektív si môžete zajednať v našom hoteli AVANA **** s kapacitou 44 miest a v našom dependence hoteli VILMA **+ s kapacitou 57 pevných lôžok a s možnosťou 12-tich prísteliek.

KONTAKTUJTE NÁS TU

 

Požiadavka na vypracovanie cenovej ponuky

Udeľujem súhlas na spracovanie mojich osobných údajov, ktoré sú súčasťou formulára.

Odoslať

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM