EN

Nová éra biznisu a relaxu

Už čoskoro rozšírime portfólio služieb nášho rezortu o novovybudovaný pavilón EVA****, ktorý poskytne plnohodnotný oddych v 30 dizajnových izbách, wellness centrum a úplne nové možnosti pre Váš event.

Oprášenie legendy, znovuzrodenie zašlej slávy, aj tak by sa dala nazvať súčasnosť v Modre - Harmónii, ktorá ožíva v unikátnom projekte Hotel pod Lipou RESORT****. Stará továreň a domov mládeže dostali novú šancu na život pod citlivou taktovkou investora a tímu architektov, ktorí vytvorili z tohoto areálu exkluzívny moderný hotelový komplex so všetkým, čo možno očakávať od štyroch hviezd v názve. Hotel pod Lipou sme oficiálne otvorili v roku 2016 a v týchto dňoch dokončujeme poslednú fázu, ktorou je nový pavilón EVA****.

Pavilón EVA**** rozšíri ubytovaciu kapacitu rezortu o 30 dizajnových, komfortných izieb so štvorhviezdičkovým štandardom. Príroda a krásne výhľady sú kľúčovým prvkom, ktorých atmosféru sme sa snažili zachytiť aj v priestoroch hotela. Dizajnu dominuje drevo a biela farba s moderným nádychom pri zachovaní tradičných motívov. 

 

Súčasťou nového pavilónu je najvačšia kongresová sála rezortu - EVA**** ideálna na usporiadanie kongresov, konferencií, školení, prednášok, seminárov, plesov či vianočných večierkov. So svojou kapacitou do 200 osôb, nádychom luxusu a najmodernejším vybavením je zárukou úspechu Vášho podujatia.

 

Nové wellness centrum s výhľadom na areál Vám ponúkne relax vo vírivke, saunách s ochladzovacím bazénom a plaveckom bazéne. Miniposilňovňa bude vybavená modernými stojmi. Vybrať si budete môcť aj zo širokej ponuky masáží vykonávaných profesionálnym masérom.

 

Vizualizácie nového hotela EVA**** si môžete pozrieť v našej galérii.

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM