EN

O nás

Naša vízia

 

Harmónia bola vďaka výnimočným podnebným podmienkam koncom 19. a v prvej polovici 20. storočia využívaná ako klimatické kúpeľné letovisko. Jeho základ tvorili vily alpského štýlu, prispôsobené na rekreačné a kúpeľné pobyty, ako i letné sídla rakúsko-uhorskej či prvorepublikovej smotánky. Kvalita ovzdušia bola spolu s Vysokými Tatrami dlhodobo vykazovaná ako najzdravšia na Slovensku.

Našim cieľom je prinavrátiť tomuto čarovnému miestu jeho atmosféru a eleganciu. Chceme nadviazať na tradície a v novom - modernom šate sprostredkovať mladším generáciám Harmóniu ako miesto oddychu, ktoré opäť žije svojim kultúrnym a spoločenským životom. Ako miesto, v ktorom bude opäť prítomný duch Slnečných kúpeľov z čias Dušana Jurkoviča. 

 

 

Prvým z troch objektov tohto projektu je pavilón AVANA Hotela pod Lipou Resort**** , ktorý bol otvorený vo februári 2016. Spolu s vlastným športovo-zážitkovým areálom na ploche 2,5 ha tvorí už dnes jedinečné miesto svojho druhu na Slovensku, s kvalitnými a komplexnými službami pre firmy i širokú verejnosť.

Začiatkom roka 2019 sa areál rozrástol o pavilón EVA****, ktorý rozšíril súčasné ubytovacie kapacity o 30 izieb, disponuje konferenčnou sálou pre 250 osôb a wellness centrom s plaveckým bazénom, saunami a wellness procedúrami.

Sme ekologickí

 

Myslíme na prírodu a šetrenie energiami. Použitím najmodernejších technológií, šetrných k životnému prostrediu a energiám, sa projekt radí ku stavbám, ktoré sú hodnotené ako ekologické, zelené. Systém vykurovania a chladenia využíva tepelné čerpadlá, ktorých médiom sú zemné vrty. Izbové termostaty komunikujú s rezervačným systémom a v čase neprítomnosti hostí v hotelovej izbe automaticky aktivujú režim šetrenia energie.

Naši partneri

 

Našim hosťom ponúkame zvýhodnené podmienky na prenájom jácht v Chorvátsku. Teambuildingové pobyty na jachtách typu Beneteau First a Beneteau First 45 po Jadranskom mori sú netradičnou formou spoločensko-športovej udalosti, ktorá je svojim výnimočným charakterom ideálna pre budovanie a posilňovanie pracovných a kolektívnych vzťahov. 

viac info

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie?

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM