Gastronómia

...tu som gurmán

Vážení hostia,

dovoľujeme si Vás informovať, že v dňoch 29.9.2023 /piatok/ a 30.9. /sobota/ bude naša hotelová reštaurácia pre neubytovaných hostí zatvorená!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu v ďalších dňoch!

Milí hostia, počas dní piatok-sobota-nedeľa Vás radi obslúžime v našej hotelovej reštaurácii v bežných otváracích hodinách. Výber z A la carte menu však bude v týchto dňoch možný len do 16,00 hod. Po 18,00 hodine sa u nás môžete prestravovať len formou teplých bufetov.

Ďakujeme za pochopenie.

Moderne, jednoducho, chutne...

Varíme… V našich jedlách sa snažíme skĺbiť jednoduchosť, kvalitné suroviny, tradíciu a moderné trendy. Vyberáme pre Vás pôvodné jedlá, ktoré „prezliekame“ do moderného šatu, dávame Vám ochutnať „svet“ a myslíme aj na našich najmenších. Našu ponuku spestrujeme sezónnymi ponukami.
K jedlu si môžete vychutnať širokú ponuku vín z malokarpatského regiónu od lokálnych výrobcov alebo zo svetovej produkcie.

reštaurácia

lobby bar

letná terasa

Chcete potešiť svojich blízkych, ale nie ste si istí, že vyberiete ten správny darček? Zháňate niečo na poslednú chvíľu?

Obdarujte svojich najbližších napríklad aj gastronomickým zážitkom, na ktorý nezabudnú.
darčekovým poukazom sa vám určite podarí trafiť do čierneho!
Vyriešte darček originálne za pár sekúnd z pohodlia domova.

Reštaurácia

…degustujte. Útulná hotelová reštaurácia otvorená aj pre neubytovaných hostí. Kapacita 50 miest.

  Terasa s výhľadom

  …relaxujte. Obľúbená terasa reštaurácie s výhľadom na celý areál hotela. Kapacita do 60 miest.

   Eva

   …zabavte sa. V svadobnej sále EVA Vám pomôžeme zorganizovať Vašu svadbu, rodinnú oslavu alebo firemný večierok. Veľkorysý priestor s tanečným parketom, samostatným barom a moderným digitálnym vybavením komfortne pojme do 110 hostí pri banketovom sedení.

   Salónik Kajuta

   … s atmosférou mora. Salónik pre milovníkov cigár, rumov, koňakov a nerušenej atmosféry. Priestor pre riadené ochutnávky, team buildingy a neformálne priateľské stretnutia.

   Kegelkriegel - kolkáreň a pivný pub

   …zahrajte sa. Kolkáreň postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča. Príďte si zahrať klasické kolky, posedieť pri grilovačke z našej kuchyne, ochutnať „modranské“ alebo sa osviežiť slovenskými alebo svetovými pivami, pri dobrej živej hudbe.

   Street Food

   …neformálne. Vyskúšajte „street food“ v areáli hotela. Pojazdný food truck stvorený na letné stretnutia v neformálnej atmosfére s originálnymi jedlami a nápojmi.

   Nahliadnite k nám

   Menu