Gastronómia

...tu som gurmán

Moderne, jednoducho, chutne...

Varíme… V našich jedlách sa snažíme skĺbiť jednoduchosť, kvalitné suroviny, tradíciu a moderné trendy. Vyberáme pre Vás pôvodné jedlá, ktoré „prezliekame“ do moderného šatu, dávame Vám ochutnať „svet“ a myslíme aj na našich najmenších. Našu ponuku spestrujeme sezónnymi ponukami.
K jedlu si môžete vychutnať širokú ponuku vín z malokarpatského regiónu od lokálnych výrobcov alebo zo svetovej produkcie. Kapacita reštaurácie je do 120 miest a letná terasa má do 60 miest.

  reštaurácia Harmónia

  lobby bar

  letná terasa

  Reštaurácia

  …degustujte. Útulná hotelová reštaurácia otvorená aj pre neubytovaných hostí. Kapacita do 60 miest.

   Terasa s výhľadom

   …relaxujte. Obľúbená terasa reštaurácie s výhľadom na celý areál hotela. Kapacita do 35 miest.

    Eva

    …zabavte sa. V svadobnej sále EVA Vám pomôžeme zorganizovať Vašu svadbu, rodinnú oslavu alebo firemný večierok. Veľkorysý priestor s tanečným parketom, samostatným barom a moderným digitálnym vybavením komfortne pojme do 110 hostí pri banketovom sedení.

     Salónik Kajuta

     … s atmosférou mora. Salónik pre milovníkov cigár, rumov, koňakov a nerušenej atmosféry. Priestor pre riadené ochutnávky, team buildingy a neformálne priateľské stretnutia.

      Kegelkriegel - kolkáreň a pivný pub

      …zahrajte sa. Kolkáreň postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča. Príďte si zahrať klasické kolky, posedieť pri grilovačke z našej kuchyne, ochutnať „modranské“ alebo sa osviežiť slovenskými alebo svetovými pivami, pri dobrej živej hudbe.

       Street Food

       …neformálne. Vyskúšajte „street food“ v areáli hotela. Pojazdný food truck stvorený na letné stretnutia v neformálnej atmosfére s originálnymi jedlami a nápojmi.

        Nahliadnite k nám

        Menu