Gastronómia

...tu som gurmán

Pozývame Vás na 2. degustačný večer!
Piatok 10.5. o 18,00 hod.

Pre všetkých milovníkov chutí a vína!

Menu pozostávajúce z 5-tich nezameniteľných chutí a výberových chodov súvisiacich s lokálnou kuchyňou spojené s vínnou degustáciou z významného lokálneho vinárstva - Víno Miroslav Dudo.

Milí hostia, náš nový jarný A la carte je Vám k dispozícii od pondelka 15. apríla. Rezervácie počas apríla prijímame od pondelka do nedele.
Radi Vás obslúžime!

Moderne, jednoducho, chutne...

Varíme… V našich jedlách sa snažíme skĺbiť jednoduchosť, kvalitné suroviny, tradíciu a moderné trendy. Vyberáme pre Vás pôvodné jedlá, ktoré „prezliekame“ do moderného šatu, dávame Vám ochutnať „svet“ a myslíme aj na našich najmenších. Našu ponuku spestrujeme sezónnymi ponukami.
K jedlu si môžete vychutnať širokú ponuku vín z malokarpatského regiónu od lokálnych výrobcov alebo zo svetovej produkcie.

reštaurácia

lobby bar

letná terasa

Chcete potešiť svojich blízkych, ale nie ste si istí, že vyberiete ten správny darček? Zháňate niečo na poslednú chvíľu?

Obdarujte svojich najbližších napríklad aj gastronomickým zážitkom, na ktorý nezabudnú.
darčekovým poukazom sa vám určite podarí trafiť do čierneho!
Vyriešte darček originálne za pár sekúnd z pohodlia domova.

Reštaurácia

…degustujte. Útulná hotelová reštaurácia otvorená aj pre neubytovaných hostí. Kapacita 60 miest.

  Terasa s výhľadom

  …relaxujte. Obľúbená terasa reštaurácie s výhľadom na celý areál hotela. Kapacita 30 miest. Spolu so spodnou terasou až do 150 miest.

   Eva

   …zabavte sa. V svadobnej sále EVA Vám pomôžeme zorganizovať Vašu svadbu, rodinnú oslavu alebo firemný večierok. Veľkorysý priestor s tanečným parketom, samostatným barom a moderným digitálnym vybavením komfortne pojme do 110 hostí pri banketovom sedení.

   Salónik Kajuta

   … s atmosférou mora. Salónik pre milovníkov cigár, rumov, koňakov a nerušenej atmosféry. Priestor pre riadené ochutnávky, team buildingy a neformálne priateľské stretnutia.

   Kegelkriegel - kolkáreň a pivný pub

   …zahrajte sa. Kolkáreň postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča. Príďte si zahrať klasické kolky, posedieť pri grilovačke z našej kuchyne, ochutnať „modranské“ alebo sa osviežiť slovenskými alebo svetovými pivami, pri dobrej živej hudbe.

   Street Food

   …neformálne. Vyskúšajte „street food“ v areáli hotela. Pojazdný food truck stvorený na letné stretnutia v neformálnej atmosfére s originálnymi jedlami a nápojmi.

   Nahliadnite k nám