Gastronómia

...tu som gurmán

Pozývame Vás na sobotné grill večery - každú sobotu počas leta v čase od 18:00 do 22:00 hod - jedlá pripravené na grile, živá hudba, ochutnávky vín, piva či miešané drinky.

Moderne, jednoducho, chutne...

Varíme… V našich jedlách sa snažíme skĺbiť jednoduchosť, kvalitné suroviny, tradíciu a moderné trendy. Vyberáme pre Vás pôvodné jedlá, ktoré „prezliekame“ do moderného šatu, dávame Vám ochutnať „svet“ a myslíme aj na našich najmenších. Našu ponuku spestrujeme sezónnymi ponukami.
K jedlu si môžete vychutnať širokú ponuku vín z malokarpatského regiónu od lokálnych výrobcov alebo zo svetovej produkcie.

reštaurácia

lobby bar

letná terasa

Chcete potešiť svojich blízkych, ale nie ste si istí, že vyberiete ten správny darček? Zháňate niečo na poslednú chvíľu?

Obdarujte svojich najbližších napríklad aj gastronomickým zážitkom, na ktorý nezabudnú.
darčekovým poukazom sa vám určite podarí trafiť do čierneho!
Vyriešte darček originálne za pár sekúnd z pohodlia domova.

Reštaurácia

…degustujte. Útulná hotelová reštaurácia otvorená aj pre neubytovaných hostí. Kapacita 60 miest.

  Terasa s výhľadom

  …relaxujte. Obľúbená terasa reštaurácie s výhľadom na celý areál hotela. Kapacita 30 miest. Spolu so spodnou terasou až do 150 miest.

   Podterasie AVANA

   Novo-otvorený denný bar v podterasí pavilónu AVANA. Počas leta otvorený každý deň od 10:30 – 22:00 hod. Od 11:00 hod Vás radi obslúžime aj našim A la carte menu. Bar otvorený pre všetkých hostí aj návštevníkov letného bazéna.

   Sobotné večery (18:00 – 21:00) si môžete prísť oddýchnuť pri živej hudbe a dopriať si s priateľmi či rodinou večeru formou grilovaných jedál.

   Krásna zóna pre relax, oddych či letný obed a poobednú kávu.

   Radi Vás privítame.

   Eva

   …zabavte sa. V svadobnej sále EVA Vám pomôžeme zorganizovať Vašu svadbu, rodinnú oslavu alebo firemný večierok. Veľkorysý priestor s tanečným parketom, samostatným barom a moderným digitálnym vybavením komfortne pojme do 110 hostí pri banketovom sedení.

   Salónik Kajuta

   … s atmosférou mora. Salónik pre milovníkov cigár, rumov, koňakov a nerušenej atmosféry. Priestor pre riadené ochutnávky, team buildingy a neformálne priateľské stretnutia.

   Kolkáreň a pivný pub

   Kolkáreň je postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča. Možnosť prenájmu na oslavy, svadby či rodinné stretnutia. V kolkárni si môžete zahrať klasické kolky, posedieť pri grilovačke z našej kuchyne, ochutnať modranské vína alebo sa osviežiť slovenskými alebo svetovými pivami. Kolkáreň má v priestoroch samostatný bar aj vonkajšie sedenie.

   Nahliadnite k nám