Svadby & oslavy

...tu budem ľúbiť

Veľký deň vo veľkom štýle

Váš svadobný deň je jedným z najdôležitejších okamihov vo Vašom živote.
U nás nájdete všetko pre jeho bezchybný priebeh na jednom mieste. Sobáš v svadobnom altánku, výbornú kuchyňu, profesionálnu obsluhu, možnosť ubytovania v dvoch kvalitatívnych štandardoch či dokonalé súkromie pre Vás a Vašich svadobných hostí.

Radi Vám pomôžeme s výberom Vášho svadobného menu a poradíme pri voľbe priestorov a doplnkov, aby bol svadobný deň pre Vás i Vašich blízkych nezabudnuteľný.

exkluzívne priestory

komfortné ubytovanie

komplexné zabezpečenie služieb

Nezáväzná rezervácia

  Svadobný altánok

  Svadobný altánok v našom areáli je ideálnym priestorom pre svadobný obrad v exteriéri. V tieni stromov aj hotelovej magnólie umocní silu okamihu.

  Obrad pod holým nebom

  Popri svadobnom altánku je možné vybrať si aj obrad na zelenej lúke. Vhodný priestor sa nachádza pred pavilónom AVANA.

  Sála Eva

  Sála Eva je postavená a vyzdobená podľa pôvodného architektonického návrhu Dušana Jurkoviča. Má vysoké honosné stropy s typickými drevenými trámami. Je presvetlená a priestranná. Má vlastné gastronomické zázemie a zabudovaný parket. Je vybavená najmodernejšími technológiami.

  Sála Vilma

  Sála Vilma je situovaná v samostatnom pavilóne v 3* štandarde. Je plná denného svetla a s technickým vybavením. K dispozícii je aj priľahlá klenbová miestnosť pre malé skupinové stretnutia a presklená terasa s výhľadom na areál.

  Nahliadnite k nám