Šport a relax

...tu sa nenudím

Pre Váš aktívny oddych

Nový športovo-zážitkový areál s letnými bazénmi, záhradou, športoviskami, lanovým centrom a kolkárňou je výborným miestom pre organizovanie firemných teambuildingov, veľkých firemných hier či koncertov pod holým nebom. Areál či jednotlivé športoviská si môžete prenajať v rámci dňa i bez čerpania hotelového ubytovania.
Želáme Vám veľa zábavy!

Športové ihriská
(loptové hry, kurty)

Beach volleyball

Lanový park
Jelšovisko

Keramická
dielňa

Kolkáreň

Stolný tenis

Sezónny animačný
program

Detské ihrisko
Kon – Tiki

Horské bicykle
a e-bike

Turistika a lyžovanie

Bazény a pláž

Vonkajší letný bazén (15×10 m) a detský bazén (5×5 m) s prekrytím sú najväčšími lákadlami letnej sezóny. V prekrásnej záhrade, s ležadlami a tuli vakmi na pieskovej pláži sa budete cítiť ako pri mori.

Keramicko-umelecký ateliér

Sme hrdí na región a jeho prepojenie s keramikou. Motív nášho loga bol inšpirovaný habánskou keramikou z Modry. V našom keramicko-umeleckom ateliéri v areáli hotela pod dohľadom skúsených výtvarníkov, môžete popustiť uzdu svojej fantázii a tvorivosti. Máme k dispozícii hrnčiarsky kruh i keramickú pec.

*Možnosť individuálnej rezervácie vo Vami vybranom termíne alebo podľa dostupnosti a harmonogramu hotela!

Lanový park

Adrenalín na lanách? Áno, aj toto u nás môžete zažiť! V korunách stromov vás čakajú 2 okruhy obtiažnosti, pre odvážnych Tarzanov aj zip-line. Zvládnuť aj tie najťažšie mentálne i fyzické prekážky vám pomôže skúsený inštruktor.

*Možnosť individuálnej rezervácie vo Vami vybranom termíne alebo podľa dostupnosti a harmonogramu hotela!

Escape room

Máte radi detektívne príbehy? Alebo patríte priamo k milovníkom hlavolamov a únikových hier? Navštívte tie dve naše – Podzemný labyrint a Väzenie zakliatych, ktoré sú priamo v našom areáli. Hra preverí vaše logické uvažovanie a predstavivosť.

Alebo sa príďte  zabaviť v partii a hry preveria schopnosť spoluhráčov navzájom komunikovať a spolupracovať.

*Možnosť individuálnej rezervácie vo Vami vybranom termíne alebo podľa dostupnosti a harmonogramu hotela!

Kolkáreň

Kolkáreň je postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča. Možnosť prenájmu na oslavy, svadby či rodinné stretnutia. V kolkárni si môžete zahrať klasické kolky, posedieť pri grilovačke z našej kuchyne, ochutnať modranské vína alebo sa osviežiť slovenskými alebo svetovými pivami. Kolkáreň má v priestoroch samostatný bar aj vonkajšie sedenie.

Svet detskej radosti

KON-TIKI – bájna plť, ktorou nórsky dobrodruh Heyerdahl preplával v roku 1947 Tichý oceán, je názov atypického detského areálu v tvare pirátskej lode pre našich najmenších hostí. Vytvoril ho tím výtvarníkov pod taktovkou sochára Juraja Čuteka počas 10 denného výtvarného sympózia v Hoteli pod Lipou. Tak teda, šťastnú plavbu a dobrý vietor do plachiet.

Chcete potešiť svojich blízkych, ale nie ste si istí, že vyberiete ten správny darček? Zháňate niečo na poslednú chvíľu?

Obdarujte svojich najbližších relaxom, pohodou a zážitkom, na ktorý nezabudnú.
darčekovým poukazom sa vám určite podarí trafiť do čierneho!
Vyriešte darček originálne za pár sekúnd z pohodlia domova.

Nahliadnite k nám