Šport a relax

...tu sa nenudím

Pre Váš aktívny oddych

Nový športovo-zážitkový areál s letnými bazénmi, záhradou, športoviskami, lanovým centrom a kolkárňou je výborným miestom pre organizovanie firemných teambuildingov, veľkých firemných hier či koncertov pod holým nebom. Areál či jednotlivé športoviská si môžete prenajať v rámci poldenného či celodenného prenájmu i bez čerpania hotelového ubytovania.
Želáme Vám veľa zábavy!

Športové ihriská
(loptové hry, kurty)

Beach volleyball

Lanový park
Jelšovisko

Keramická
dielňa

Kolkáreň

Stolný tenis

Sezónny animačný
program

Detské ihrisko
Kon – Tiki

Horské bicykle
a e-bike

Turistika a lyžovanie

Bazény a pláž

Vonkajší letný bazén (15×10 m) a detský bazén (5×5 m) s prekrytím sú najväčšími lákadlami letnej sezóny. V prekrásnej záhrade, s ležadlami a tuli vakmi na pieskovej pláži sa budete cítiť ako pri mori.

Svet detskej radosti

KON-TIKI – bájna plť, ktorou nórsky dobrodruh Heyerdahl preplával v roku 1947 Tichý oceán, je názov atypického detského areálu v tvare pirátskej lode pre našich najmenších hostí. Vytvoril ho tím výtvarníkov pod taktovkou sochára Juraja Čuteka počas 10 denného výtvarného sympózia v Hoteli pod Lipou. Tak teda, šťastnú plavbu a dobrý vietor do plachiet.

Keramicko-umelecký ateliér

Sme hrdí na región a jeho prepojenie s keramikou. Motív nášho loga bol inšpirovaný habánskou keramikou z Modry. V našom keramicko-umeleckom ateliéri v areáli hotela pod dohľadom skúsených výtvarníkov, môžete popustiť uzdu svojej fantázii a tvorivosti. Máme k dispozícii hrnčiarsky kruh i keramickú pec.

Lanový park

Adrenalín na lanách? Áno, u nás! V korunách stromov vás čakajú 2 okruhy obtiažnosti, pre Tarzanov aj voľný pád. Zvládnuť aj tie najťažšie mentálne i fyzické prekážky vám pomôže profesionálny horolezec.

Kolkáreň

… príďte si zahrať klasické kolky. Kolkáreň postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča.

Chcete potešiť svojich blízkych, ale nie ste si istí, že vyberiete ten správny darček? Zháňate niečo na poslednú chvíľu?

Obdarujte svojich najbližších relaxom, pohodou a zážitkom, na ktorý nezabudnú.
darčekovým poukazom sa vám určite podarí trafiť do čierneho!
Vyriešte darček originálne za pár sekúnd z pohodlia domova.

Nahliadnite k nám

Menu