Šport a relax

...tu sa nenudím

Pre Váš aktívny oddych

Nový športovo-zážitkový areál s letnými bazénmi, záhradou, športoviskami, lanovým centrom a kolkárňou je výborným miestom pre organizovanie firemných teambuildingov, veľkých firemných hier či koncertov pod holým nebom. Areál či jednotlivé športoviská si môžete prenajať v rámci poldenného či celodenného prenájmu i bez čerpania hotelového ubytovania.
Želáme Vám veľa zábavy!

Detské ihrisko
Kon – Tiki

Športové ihriská
(loptové hry, kurty)

Lanový park
Jelšovisko

Keramická
dielňa

Kolkáreň

Sezónny animačný
program

Horské bicykle
a e-bike

Turistika a lyžovanie

Svet detskej radosti

KON-TIKI – bájna plť, ktorou nórsky dobrodruh Heyerdahl preplával v roku 1947 Tichý oceán, je názov atypického detského areálu v tvare pirátskej lode pre našich najmenších hostí. Vytvoril ho tím výtvarníkov pod taktovkou sochára Juraja Čuteka počas 10 denného výtvarného sympózia v Hoteli pod Lipou. Tak teda, šťastnú plavbu a dobrý vietor do plachiet.

Keramicko-umelecký ateliér

V našom keramicko-umeleckom ateliéri pod dohľadom skúsených výtvarníkov, môžete popustiť uzdu svojej fantázie a tvorivosti.

Lanová dráha

Adrenalín na lanách? Áno, u nás! Čakajú Vás 2 okruhy náročnosti, pre Tarzanov aj voľný pád.

Kolkáreň

… príďte si zahrať klasické kolky. Kolkáreň postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča.

Bazény a pláž

Vonkajší letný bazén (15×10 m) a detský bazén (5×5 m) s prekrytím sú najväčšími lákadlami letnej sezóny. V prekrásnej záhrade, s lehátkami na pieskovej pláži a tuli vakmi sa budete cítiť ako pri mori.

2 tenisové kurty s umelou
trávou a osvetlením

stolný tenis

pieskové ihrisko
na beach volleyball

Nahliadnite k nám

Menu