Šport a relax

...tu sa nenudím

Pre Váš aktívny oddych

Nový športovo-zážitkový areál s letnými bazénmi, záhradou, športoviskami, lanovým centrom a kolkárňou je výborným miestom pre organizovanie firemných teambuildingov, veľkých firemných hier či koncertov pod holým nebom. Areál či jednotlivé športoviská si môžete prenajať v rámci poldenného či celodenného prenájmu i bez čerpania hotelového ubytovania.
Želáme Vám veľa zábavy!

Detské ihrisko
Kon – Tiki

Športové ihriská
(loptové hry, kurty)

Lanový park
Jelšovisko

Keramická
dielňa

Kolkáreň

Sezónny animačný
program

Horské bicykle
a e-bike

Turistika a lyžovanie

Bazény a pláž

Vonkajší letný bazén (15×10 m) a detský bazén (5×5 m) s prekrytím sú najväčšími lákadlami letnej sezóny. V prekrásnej záhrade, s lehátkami na pieskovej pláži a tuli vakmi sa budete cítiť ako pri mori.

2 tenisové kurty s umelou
trávou a osvetlením

pieskové ihrisko
na beach volleyball

stolný tenis

Svet detskej radosti

KON-TIKI – bájna plť, ktorou nórsky dobrodruh Heyerdahl preplával v roku 1947 Tichý oceán, je názov atypického detského areálu v tvare pirátskej lode pre našich najmenších hostí. Vytvoril ho tím výtvarníkov pod taktovkou sochára Juraja Čuteka počas 10 denného výtvarného sympózia v Hoteli pod Lipou. Tak teda, šťastnú plavbu a dobrý vietor do plachiet.

Keramicko-umelecký ateliér

V našom keramicko-umeleckom ateliéri pod dohľadom skúsených výtvarníkov, môžete popustiť uzdu svojej fantázie a tvorivosti.

Lanová dráha

Adrenalín na lanách? Áno, u nás! Čakajú Vás 2 okruhy náročnosti, pre Tarzanov aj voľný pád.

Kolkáreň

… príďte si zahrať klasické kolky. Kolkáreň postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča.

Chcete potešiť svojich blízkych, ale nie ste si istí, že vyberiete ten správny darček? Zháňate niečo na poslednú chvíľu?

Obdarujte svojich najbližších relaxom, pohodou a zážitkom, na ktorý nezabudnú.
darčekovým poukazom sa vám určite podarí trafiť do čierneho!
Vyriešte nielen Vianoce za pár sekúnd z pohodlia domova.

Nahliadnite k nám

Menu