...tu budem mať úspech

konferencie - semináre - školenia - teambuilding

Konferencie a školenia

Konferencia, školenie, spoločenská akcia či firemný večierok mimo mestského ruchu a zhonu. V prírodnom areáli Malých Karpát, iba kúsok od Bratislavy. Celkovo máte k dispozícii 6 rôznych priestorov, všetky s denným svetlom.

široký výber priestorov podľa počtu ľudí

rôzne možnosti usporiadania sedenia

coffee break, cocktail

  Sála Eva

  Priestranná sála v štýle architektúry Dušana Jurkoviča je krásny priestor na konferencie až pre 200 osôb. Disponuje vlastným gastronomickým zázemím a je tak vhodná aj na firemné oslavy či večierky. Miestnosť má moderné ovládanie technológií cez dotykový displej, hlavne zvuku, obrazu, zatemnenia i svetla.

  Sála Avana

  Pre pracovné stretnutia do 80 osôb je vhodná miestnosť Avana. Disponuje denným svetlom, moderným technickým vybavením a projektorom.

   

  Miestnosť Vilma

  Konferenčná miestnosť Vilma je v štandarde ***. Skladá sa z dvoch prepojených častí. Je tak vhodná ako multifunkčná miestnosť pre 50 osôb, prípadne na skupinovú prácu. Technické vybavenie je samozrejmosťou.

  Salónik Vilma

  Salónik Vilma je priestor vhodný pre menšie skupiny do 20 osôb. Má vlastnú terasu, ktorá ho veľkosťou kopíruje. Denné svetlo je samozrejmosťou.

  Salónik Kajuta

  Salónik Kajuta je vhodný na neformálne pracovné stretnutia, či pracovné schôdzky manažmentu. Jedná sa o priestor v jachtárskom štýle s atmosférou. Je v ňom možné hrať šachy, biliard aj fajčiť cigary.

  Keramicko-umelecký ateliér

  Sme hrdí na región a jeho prepojenie s keramikou. Motív nášho loga bol inšpirovaný habánskou keramikou z Modry. V našom keramicko-umeleckom ateliéri v areáli hotela pod dohľadom skúsených výtvarníkov, môžete popustiť uzdu svojej fantázie a tvorivosti. Máme k dispozícii hrnčiarsky kruh i keramickú pec.

  Akčný teambuilding

  Na ploche 2,5 ha nájdete športoviská a zelené plochy, ktoré je možné využiť multifunkčne. Tenis, futbal, basketbal, petangue, plážový volejbal, stolný tenis, bicykle aj elektrické bicykle. Taktiež si môžete zahrať kolky.

  šport a súťaže pre všetkých

  hry a zábavy pre deti

  chutné občerstvenie

  Lanový park

  V korunách stromov môžete zažiť ten najlepší adrenalín. Náš lanový park má dva okruhy obtiažnosti i voľný pád. Zvládnuť aj tie najťažšie mentálne i fyzické prekážky vám pomôže profesionálny horolezec.

  Nahliadnite k nám

  Menu