...tu budem mať úspech

konferencie - semináre - školenia - workshopy

Konferencie a školenia

Konferencia, seminár, školenie, spoločenská akcia či firemný večierok mimo mestského ruchu a zhonu. V prírodnom areáli Malých Karpát, iba kúsok od Bratislavy. Celkovo máte k dispozícii 5 rôznych priestorov, všetky s denným svetlom.

široký výber priestorov podľa počtu ľudí

rôzne možnosti usporiadania sedenia

coffee break, cocktail

  Sála Eva****

  280 m2

  Priestranná sála v štýle architektúry Dušana Jurkoviča je krásny priestor na konferencie až pre 200 osôb. Disponuje vlastným gastronomickým zázemím a je tak vhodná aj na firemné oslavy či večierky. Miestnosť má moderné ovládanie technológií cez dotykový displej, hlavne zvuku, obrazu, zatemnenia i svetla.

  Sála Avana****

  90 m2

  Pre pracovné stretnutia do 50 osôb je vhodná miestnosť AVANA. Disponuje denným svetlom, moderným technickým vybavením a projektorom.

  Sála Vilma***

  50+50 m2

  Konferenčná miestnosť Vilma je v štandarde ***. Skladá sa z dvoch prepojených častí. Je tak vhodná ako multifunkčná miestnosť pre 40 osôb, prípadne na skupinovú prácu. Technické vybavenie je samozrejmosťou.

  Salónik Vilma***

  27 m2

  Salónik Vilma je priestor vhodný pre menšie skupiny do 20 osôb. Má vlastnú terasu, ktorá ho veľkosťou kopíruje. Denné svetlo je samozrejmosťou.

  Salónik Kajuta****

  25 m2

  Salónik Kajuta je vhodný na neformálne pracovné stretnutia, či pracovné schôdzky manažmentu do 15 osôb. Priestor v jachtárskom štýle s prímorskou atmosférou, v ktorom je možné hrať biliard, šachy aj fajčiť cigary.

  Klenbová miestnosť Vilma***

  22 m2

  Klenbová miestnosť je priestor vhodný pre menšie skupiny do 15 osôb, pre formálne aj neformálne stretnutia, s nádychom atmosféry niekdajšieho letoviska. Má technické vybavenie a prístup k miestnosti s barom. Bez denného svetla.

  Kolkáreň

  200 m2

  Kolkáreň je postavená na mieste, kde v minulosti stála kolkáreň naprojektovaná podľa architekta Dušana Jurkoviča. Možnosť prenájmu na oslavy, svadby či rodinné stretnutia. V kolkárni si môžete zahrať klasické kolky, posedieť pri grilovačke z našej kuchyne, ochutnať modranské vína alebo sa osviežiť slovenskými alebo svetovými pivami. Kolkáreň má v priestoroch samostatný bar aj vonkajšie sedenie.

  Akčný teambuilding

  Na ploche 2,5 ha nájdete športoviská a zelené plochy, ktoré je možné využiť multifunkčne.
  Tenis, futbal, basketbal, petanque, plážový volejbal, stolný tenis, stolný futbal, bicykle aj e-bike. Taktiež si môžete zahrať kolky, vyskúšat geocaching, či šípom z luku strieľať na cieľ.
  Tí kreatívny ocenia tvorenie z hliny v keramickej dielni, ostatní adrenalín na lanách v korunách stromov.
  Spolupracujte a uniknite z našej unikátnej Escape room, spoločne hľadajte poklad alebo zarobte na ryžovaní zlata…
  Čo viac si môžete priať?

  šport a teamové súťaže pre všetkých

  jedinečné aktivity

  chutný catering

  Nahliadnite k nám